© 2023 by Mums Tums and babies. Proudly created with Wix.com

Follow Us
  • Google+ Black Round
  • Facebook Black Round
  • Instagram Black Round

Kdo jsme

V listopadu roku 2014 jsme se s přáteli rozhodli, že už jsme ve věku, kdy máme možnost utvářet svět krapet víc podle našich představ a že je načase se do toho pustit. Přejeme si vytvořit v Černicích místo pro lidi napříč generacemi, místo pro setkávání, společné zážitky a další rozvoj. Zkrátka “středobod” na periferii, kde kromě nás aktuálně sice žije mnoho lidí, ale máloco se v něm odehrává nebo tvoří.

 

Myslíme si, že je škoda, že neznáme své sousedy a nemáme příležitost je lépe poznat. Chceme se namísto přejíždění na druhý konec města raději postarat o to, abychom pro sebe a své děti nalezli dostatek aktivit a kulturních příležitostí v blízkém okolí našeho bydliště. Chybí nám místní oslavy tradic a svátků roku. Chceme si budovat vztah k místu, kde žijeme, vzájemně se inspirovat, obohacovat a pomáhat si. To vše společně s našimi sousedy, dobrovolníky a nadšenci.  

 

Rodinné centrum Na Schodech je provozováno Spolkem ŽIVO, zapsaným u rejstříkového soudu v Plzni, se statutárními zástupci spolku Olgou Mourkovou a Danou Lukášovou.

 

Za velkou pomoc a podporu vděčíme majitelům objektu “Na Schodech”, manželům Vokatým, a také paní Jaroslavě Šlajerové, čechurovské babičce, za poskytnutí finančního daru, který nám pomohl se rozhoupat k akci.

 

 

Vedoucí projektu

Dana Lukášová
Zakladatelka centra a vedoucí projektu
Olga Mourková
Zakladatelka centra a vedoucí projektu, ředitelka centra
Kateřina Hiclová

T. č. na rodičovské dovolené

Realizační tým

Jana Veseláková

Koordinátorka DS

 

 

Karolína Bizubová

Pomocný pedagog

 

Soňa Brabencová

Grafik

Jana Sutrová

Odborné supervize

Hedvika Reichlová

Fotografka

 

Marek Landgráf

Instruktor příměstského tábora, černický rodák

 

Dobrovolníci a pomocníci

Ondřej Lukáš, Marek Mourek, Josef Vokatý, Jana Vokatá, Vladimír Singer sr., Jan Lukáš, Jana Tomková, Zdeněk Černý, Vladimír Singer jr., Tobiáš Landsperský, Libor Jedlička, Deniska Jedličková, Klára Hrachová, Hana Troppová, Jan Hicl, Eva Hubatová s dcerou Míšou, čaroděj Karel, Adéla Dankovičová, Kateřina Troppová, Pavla Černá, Stanislav Bugoš, Petr Vlček ad.

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now