© 2023 by Mums Tums and babies. Proudly created with Wix.com

Follow Us
  • Google+ Black Round
  • Facebook Black Round
  • Instagram Black Round

Bodystyling

 

Středa  19:00 – 20:15

Cena

1710 Kč

Cílová skupina

Studenti, dospělí

 

Délka lekce/počet lekcí v pololetí

75 minut/19 lekcí

Lekce se neuskuteční 21. 2. (jarní prázdniny)

Tato lekce je automaticky předem odečtena z ceny kurzu!

Lektorka

Soňa Prudká

 

Medailonek lektorky:

Vyrůstala jsem v době, kdy prvním pořadem, který se snažil vybudit v populaci chuť k pohybu bylo Cvičme v rytme. Osobně mi chuť k pohybu nikdy nechyběla, začínala jsem gymnastikou, házenou, sprintem…  Na střední škole jsem absolvovala první lektorský kurz aerobiku, nadchla se pro běh, posilovnu a dodnes mi není žádný pohyb cizí. Jsem instruktor aerobiku a bodystylingu, absolvovala jsem specializace na step aerobik, bosu a miluji pilates a power jogu. V těhotenství jsem se věnovala józe, zdravotním cvičením a běh jsem vyměnila za Nordic walking. Dnes bych ráda předala svoje nahromaděné zkušenosti a nadšení všem, kteří chtějí cvičit nejen pro dobrou náladu a novou energii, ale především chtějí cvičit správně a zdravě. Po dvou dětech netoužím po „pekáči buchet“, chci zpět ploché bříško, pevné pánevní dno, zdravá bedra a pěkný zadek. Přidáte se?

 

Anotace kurzu:

Jednotlivé lekce kurzu budou v základu stejné. Jednoduchá aerobní sestava pro zahřátí, dynamické protažení těla před následným posilováním zaměřeným na problémové partie, to vše s hudbou a v tempu, zapojíme „core“ – hluboký stabilizační systém těla a každou lekci ukončíme kvalitním protažením. Tempo posilovací, statické a protahovací části se řídí individuálně, dle tempa dechu. Kurz je připraven pro všechny, kteří chtějí cvičit efektivně a odnést si domů plno informací o zdravém držení těla nejen při cvičení, ale i při běžných denních činnostech. Není věkově omezen a jeho náplň bude přizpůsobována aktuálním požadavkům a výkonům.

 

Obsahová náplň kurzu:

Dozvíte se informace o „core“ hlubokém stabilizačním systému páteře, správných pohybových návycích, jak vypadá trénink hluboké vrstvy břišních svalů, jak vypadá špatné cvičení břišních svalů, například velmi oblíbený sed leh, jak je možné, že na vás nefungují všechny ty tréninky sexy krásek ve videích na sociálních sítích? Zaměříme se na pánevní dno, dozvíte se, jaký význam má pro náš pohybový aparát, vysvětlíme si proč nepodsazovat pánev. Naučíme se provádět každodenní činnosti tak, aby nedocházelo k přetěžování a následným bolestem zad, těla. Ve všech lekcích kladu důraz na správné provedení cviků. Nečekají vás dlouhé minuty hledění na lektorčina záda, ale aktivní spolupráce, komunikace a radost z každé odcvičené hodiny.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now