© 2023 by Mums Tums and babies. Proudly created with Wix.com

Follow Us
  • Google+ Black Round
  • Facebook Black Round
  • Instagram Black Round

Dana Jerneková

Celý můj profesní život jsem pracovala s lidmi. Proto když jsem dostala v roce 2012 po rodičovské dovolené nabídku pracovat v Mateřském centru Plzeňské panenky jako koordinátor, ani chvilku jsem neváhala. Jsem za to dnes moc vděčná. Pod dohledem úžasné vedoucí, která byla v čele tohoto centra osmnáct
let, jsem dostala největší školu - školu života. Prožila jsem tam tři úžasné roky. Moc mě bavilo být s dětmi, připravovat a samostatně vést různé aktivity, velikonoční i adventní dílny. V roce 2016 ukončilo centrum svou činnost - přeci jen bylo plnoleté - moje volba byla jasná. Přála jsem si pokračovat ve stejném nebo podobném duchu. Náhoda mi přivedla do cesty Rodinné centrum Na Schodech, kde hledali to, co já nabízela. Jsem ráda, že jsem součástí týmu a můžu dělat to, co mě naplňuje (hlídat děti, zajišťovat běžný provoz atd., atd.).


Mám devítiletou dceru Adélku a moc ráda s ní a s manželem trávím volný čas. Máme rádi cestování a objevování nových obzorů. Bez knížky si nedovedu představit život a když mám čas, tak trochu maluji.

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now