© 2023 by Mums Tums and babies. Proudly created with Wix.com

Follow Us
  • Google+ Black Round
  • Facebook Black Round
  • Instagram Black Round

Dana Lukášová

 

Vystudovala jsem Fakultu mezinárodních vztahů a obor Personální řízení  na Vysoké škole ekonomické v Praze. Ve své profesní dráze jsem se zaměřovala na koordinaci a později řízení projektů v oblasti vzdělávání (převážně dospělých a firemní klientely), tvůrčí metodickou a lektorskou činnost. Současně jsem 8 let vedla dívčí skautský oddíl, dnes stojím na štítu skautského střediska Střela.

 

Vloni jsme s přáteli založili úspěšný projekt Příměstských táborů s podtitulem “Ve městě a přece venku”, který se těší obrovské oblibě dětí i rodičů a na který jsme patřičně hrdí, neboť nese náš autorský rukopis.

 

Po hlavě se pouštím do realizace svých nápadů a snů, kterých (naštěstí?) neubývá, ráda se cítím užitečná, rozvíjím se a učím novým věcem. Proto vnímám budování Rodinného centra Na schodech jako velkou osobní i profesní výzvu.

 

Jsem spokojenou maminkou dvouletého Filipa a jeho pidi sourozence, který do naší rodiny přibude v září, naplňuje mě moje rodinná role, užívám si znovuobjevování světa kolem skrze perspektivu svého syna. Miluji hory, dálky, objevování nových obzorů a kultur, mám srdečný vztah k přírodě a šetrnému způsobu života. Jsem vášnivý sportovec, vyrostla jsem na muzice a dlouho hrála divadlo. Ráda odpočívám aktivně, kulturně a s přáteli.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now