© 2023 by Mums Tums and babies. Proudly created with Wix.com

Follow Us
  • Google+ Black Round
  • Facebook Black Round
  • Instagram Black Round

Jana Veseláková

 

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor Ekonomika a správa životního prostředí. Po studiích jsem pracovala na Státním fondu životního prostředí v Plzni,

kde jsem lidem pomáhala žádat o nejrůznější podpory

na úspory energií.

 

Jsem členkou spolku Domaslav, který se stará o opuštěnou faru a kostel v Domaslavi na Tachovsku, kde se mj. podílím na pořádání různých kulturních a společenských akcí

pro veřejnost. V Domaslavi se starám především

o ekonomickou a provozní stránku spolku, podávám

a spravuji granty.

Jsem a cítím se být skautkou, v minulosti jsem byla také skautskou vedoucí, hospodářkou a zástupkyní vůdce malého skautského střediska. Působila jsem chvíli také jako pomocný průvodce ve skautské lesní školce. Absolvovala jsem kurz Zkušeností k respektování a Proč odměny a tresty nevedou k zodpovědnosti.

Snažím se být na plný úvazek co nejlepší maminkou dvou opravdu akčních kluků, život s nimi je často doslova vzhůru nohama. Musela jsem se také sžít se svojí novou rolí ošetřovatelky a myslím, že už nám to celkem jde.

Ke spolupráci s RC Na Schodech jsem byla přizvána ke konci mateřské dovolené, kdy jsem hledala, jak se nejlépe uplatnit.  S radostí (a bázní) jsem tuto možnost přijala. Práce a služba pro tak podnětné a příjemné lidi, jako jsou zakladatelky tohoto centra, je prostě radost.

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now