© 2023 by Mums Tums and babies. Proudly created with Wix.com

Follow Us
  • Google+ Black Round
  • Facebook Black Round
  • Instagram Black Round

Jógové soboty

Workshopy Kundaliní jógy

 

Vždy jedno sobotní dopoledne v měsíci od 9:00 do 12:00 v tyto termíny:

  • 10. 2. 2018

  • 3. 3. 2018

  • 14. 4. 2018

  • 12. 5. 2018

  • 9. 6. 2018

 

Cena

1500 Kč

Cílová skupina

Studenti, dospělí

 

Délka lekce/počet lekcí v pololetí

180 minut/5 lekcí

 

Lektorka

Eva Hrubá

 

Medailonek lektorky

Všimli jste si, kolik vystudovaných ekonomů se poslední dobou uchyluje k józe? :) Ano, i já mezi ně patřím, a přestože studium Fakulty ekonomické v Plzni považuji za velmi užitečný základ svého profesního života, cítím potřebu jemněhmotného protipólu. Od mládí jsem měla vřelý vztah k pohybu, a to zejména k dynamickým a rychlejším sportům, po narození druhého synka jsem začala zvolňovat přes pilates, zdravotní cvičení až k józe. Té se věnuji od roku 2013, od roku 2015 vedu lekce Kundaliní jógy, na jaře 2016 jsem absolvovala certifikovaný kurz pro učitele jógy při České akademii dětské jógy v Praze.

 

Anotace kurzu

Tříhodinové cvičení zaměřené na Kundaliní jógu, to je dynamické probuzení do spokojeného víkendu, odpočinek, radostné nabití. V dnešní chaotické době není na škodu vychutnat si klid v malé skupince cvičících, soustředit se chvíli jen na sebe a své vlastní potřeby.


Kundaliní jóga pochází od spirituálních bojovníků a bojovníci se ničeho nebojí. Díky dynamickému cvičení a jedinečnému dýchání uvolňujeme bloky v proudění naší energie, vyplavují se toxiny a tělo se uzdravuje. Kundaliní jóga uvolňuje svaly a klouby, posiluje plíce a nervový systém, upravuje zažívání a regeneruje žlázy s vnitřní sekrecí.
Probuzení kundaliní energie je dlouhý, pomalý, krásný proces. Skupinovým zážitkem při lekci se účinky kundaliní jógy ještě umocňují.
Během cvičení je zařazena pauza s vynikajícím domácím občerstvením a jogínským čajem.

"Po kapkách budeme šťastnější."

Yogi Bhajan

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now