Aneta Bubeníčková

Pečující osoba v dětské skupině "Lvíčata" a "Sloníci"

Jmenuji se Aneta Bubeníčková a jsem maminkou 2,5 leté Amálky.
Mám vystudovanou Střední zdravotnickou školu a následně navazující studium na VOŠ zdravotnické v oboru Nutriční terapeut. V rámci praxe mám zkušenosti jako zdravotník s dětmi v různém věkovém rozpětí od dětí v kojeneckém věku po děti dospívající a to i na dětských táborech.
Absolvovala jsem kurz výchovy Nevýchovou a jsem kontaktní a respektující rodič. Mým největším učitelem je právě moje dcera Amálka, která mě denodenně učí respektování, nesmírné trpělivosti, učí mě nacházet různé cesty postoje a správné komunikace. Učí mě radovat se z maličkostí a učí mě zvolnit (neumím moc odpočívat).

Miluju čistotu dětské duše. Respektující přístup k dětem je pro mě velmi důležitý a klíčový, a proto bych ráda svou přítomností v dětské skupince děti obohatila svým přístupem, že jejich názor je stejně důležitý jako ten náš dospělácký. Chtěla bych dětičky podpořit k tomu, aby byli sami sebou, věděli kdo jsou, měli svůj názor, své potřeby a věděli co chtějí a uměli si říct o to co potřebují. Přála bych si, kdyby těmito postoji se děti naučili správně komunikovat, a uměli řešit problémové situace a naučili se společně s druhými hledat řešení.

Práce s dětmi je jedna troufnu si říci z nejzodpovědnějších prací, protože je právě na rodičích, ale i z velké části na nás pracujících s dětmi jaký člověk z dítěte vyroste, zda ustrašené, nezodpovědné dítě s nízkým sebevědomím nebo dítě sebevědomé, komunikativní, které si věří a nebojí se říct co si myslí, nebojí se vyjádřit svůj názor. Děti jsou naše budoucnost a proto vidím v práci s dětmi velké poslání. Učme se od dětí a dávejme jim k tomu prostor poznávat sami sebe. Vedle nich totiž můžeme i my duševně vyrůst.  S naší podporou a přátelským partnerským respektujícím přístupem.

Zakládám si na zdravém způsobu života. Věnuji se alternativním směrům ve výživě, ale i duševnímu a fyzickému zdraví v oblastech reflexní terapie, chůze na boso, masérských technik, aromaterapie, ale i kontaktnímu rodičovství (nošení dětí v šátku aj.)
Miluji svoji rodinu, miluji přírodu a s pokorou ji ráda navštěvuji a poznávám její nejrůznější kouty . Jsem kreativní člověk milující hudbu tanec a výtvarné umění. Hraju na kytaru a ráda bych se naučila hrát na klavír. Baví mě fotit a zpracovávat fotografie. Mám ráda čistotu a ráda se obklopuji krásou všeho druhu.

S pokorou děkuji za tuto příležitost, která přišla ve správný čas a děkuji, že mohu být součástí týmu.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now