© 2023 by Mums Tums and babies. Proudly created with Wix.com

Follow Us
  • Google+ Black Round
  • Facebook Black Round
  • Instagram Black Round

Tereza Marianová

Během studia předškolní pedagogiky na Západočeské univerzitě, mne zaujala rozmanitá škála pedagogických směrů, kterými se může předškolní pedagog nechat vést. Při praxi jsem se proto snažila navštěvovat různorodá zařízení a poznat tak co nejvíce. Jelikož mne zajímala také předškolní výchova v zahraničí, vydala jsem se v rámci studia na dvě půlroční stáže. První z nich mne zavedla do Lisabonu, kde jsem v rámci studia také vyučovala v tamní mateřské škole.

 

Druhou stáž jsem absolvovala v československé škole v Londýně. Zde jsem vedla výuku dětí ve věku od 1,5 do 3 let a také jsem organizovala komunitní akce pro děti i rodiče. Po návratu do ČR jsem hledala místo, kde je prostor pro individuální a respektující přístup. Takové místo jsem našla právě v rodinném centru Na schodech.

 

Ve svém volném čase ráda cestuji, poznávám přírodu a vše zaznamenávám na svůj fotoaparát. Už od dětství se věnuji skautingu, kde nyní působím jako vedoucí. Je to pro mě i teď velké dobrodružství, kterému se ráda oddávám jak na víkendových akcích, tak na táboře, kde s oblibou plním funkci zdravotníka.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now