© 2023 by Mums Tums and babies. Proudly created with Wix.com

Follow Us
  • Google+ Black Round
  • Facebook Black Round
  • Instagram Black Round

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

LÉTO 2019

Hledáte pro své děti zajímavý program na prázdniny? Chcete, aby si užily legraci a dozvěděly se něco nového? Pak neváhejte a rezervujte místo pro Vaše dítka na našich příměstkých táborech. Kapacita je omezena!

 

Propracovaný zážitkový program, v malých skupinách, vedený zkušenými lektory.

Příměstské tábory jsou určeny pro různé věkové skupiny. Pro starší děti jsou připraveny speciální výzvy. Nabízíme tábory pro děti od školkového věku (věková skupina je vždy uvedena u jednotlivých příměstských táborů).

 

Příměstský tábor je zaměřený na všestranný rozvoj dětí. Účastníci tábora tráví maximum času zdravým pohybem, dobrodružstvím, tvořivými aktivitami  a objevy venku v přírodě.

 

Podporujeme přirozenou zvídavost dětí. Stavíme na respektujícím přístupu k dětem, jejich individualitě, potřebách a rovnocenné komunikaci.

 

Dodržujeme zásady zdravého stravování a vyhýbáme se pasivní zábavě.

Účastníky příměstských táborů táborový dělíme do menších družin podle věku

Kde tábor probíhá a kdo se o děti stará?

Děti tráví většinu dne venku (při vhodném počasí), každý příměstský tábor má své kryté zázemí pro nepřízeň počasí. Rodiče předávají děti vedoucím na předem stanovém místě dle jednotlivých lokalit.

 

O děti se starají zkušení vedoucí dětských táborů a kolektivů. Na místě je také vždy alespoň jeden certifikovaný zdravotník zotavovacích akcí.

Jak děti tráví den?

Táborové dny probíhají podle osvědčeného schématu tak, abychom děti příliš nepřetěžovali, aby si užily dost legrace, naučily se nové věci, ale stihly si i odpočinout a popovídat s kamarády.

 

 

 

 

 

 

 

Ačkoli mají tábory jiné tématické zaměření, pokaždé dbáme na to, aby byl program dostatečně pestrý - děti čeká např. stopovačka, stavění bunkrů, šifry, rukodělky, piknik, čtení, divadelní scénky, muzicírování, bojovky v lese, přírodní pokusy, řádění ve vodě aj. 

7:30 - 8:00         8:30 - 11:30      

11:30 - 13:00    

 

13:00 - 15:30   

15:30 - 16:00               

převzetí dětí na místě srazu, úvodní rituál

dopolední program se svačinou

oběd a polední klid s odpočinkovými aktivitami (čtení, kreslení, deskovky,...)

odpolední program se svačinou

závěrečný rituál, předání dětí rodičům

Jaká je cena příměstského tábora a pravidla vrácení částky?

Účastnický poplatek je uveden u každého příměstského tábora (viz níže) a zahrnuje celodenní stravu (dopolední svačina, teplý oběd, odpolední svačina a pití během dne), pomůcky a materiál na program, celodenní dohled zkušených instruktorů. 

Platba se provádí bankovním převodem podle instrukcí zaslaných na email po přihlášení přes docházkový systém www.naschodech.webooker.eu/actions.

Množstevní sleva na nákup více běhů příměstských táborů
Máte možnost uplatnit 15% slevu na objednávku 2. a dalšího běhu tábora pro své dítě.
Sourozenecká sleva
Máte možnost uplatnit 15% slevu na objednávku příměstského tábora pro 2. a dalšího sourozence.
Pro uplatnění slevy nás kontaktujte na emailu RC@naschodech.cz.

Slevy se nesčítají.

Při odhlášení dítěte z tábora 14 dní před zahájením táborového běhu Vám bude vrácena plná výše platby, při odhlášení později nebo během tábora ovšem nebude vrácena žádná částka, a to z důvodu vzniklých fixních nákladů pořadateli tábora.

Při akutním onemocnění dítěte v době těsně před táborem, které podložíte lékařskou zprávou, bude účtována částka 720 Kč, resp. 660 Kč (30% z účastnického poplatku) a zbývající částka bude vrácena bankovním převodem. Ve skutečně výjimečných případech (vážné onemocnění doložené lékařským potvrzením, zranění způsobené na táboře) bude vrácena částka celá.

Jaký je táborový řád?

  • Dítě dbá pokynů vedoucích tábora, dodržuje pravidla aktivit a nesmí se vzdalovat bez souhlasu vedoucích tábora mimo určený prostor.

  • Dítě je ohleduplné k ostatním účastníkům, není k nim hrubé, záměrně ostatním neubližuje.

  • Dítě neničí vybavení centra ani jiný cizí majetek.

  • Dítě hlásí všechny zdravotní problémy vedoucím tábora.

 

Při porušení táborového řádu může být dítě vyloučeno z tábora bez nároku na vrácení účastnického poplatku.

 

Nabídka příměstských táborů 

ÚDOLÍ ZÁZRAKŮ

Místo konání: České údolí (Plzeň-Bory)

Věk dětí: 5 - 11 let

Termíny: 15. - 19. 7., 22. - 26. 7.

Účastnický poplatek: 2 400 Kč/týden

 

Princip tábora:

Děti budou před táborem rozděleny do 5 skupin s ohledem na jejich věk. Náročnost programu bude přizpůsobena věku a potřebám jednotlivých skupin. Zázemí tábora utvoří kromě samotného Českého údolí i dvě skautské klubovny - jednu využijeme jako jídelnu, další se stane naším útočištěm v případě nevlídného počasí.

 

KUFR PLNÝ POHÁDEK

Místo konání: Rodinné centrum Na Schodech (Plzeň-Černice)

Věk dětí: 3 - 6 let

Termíny: 15. - 19. 7., 22. - 26. 7.

Účastnický poplatek: 2 200 Kč/týden

 

Princip tábora:

Harmonogram dne bude z velké části kopírovat školkový režim - pro děti připravíme pestrý program, který proložíme volnou hrou, procházkou v přírodě i odpočinkem po obědě. O malé táborníky se budou starat aprobovaní pedagogové. Zázemí RC Na Schodech je plně přizpůsobeno věku školkových dětí.

 

OSTROV ČAR A KOUZEL

Místo konání: Božkovský ostrov

Věk dětí: 5 - 11 let

Termíny: 29. 7. - 2. 8., 5. - 9. 8.

Účastnický poplatek: 2 400 Kč/týden

 

Princip tábora:

Tábor jsme již při přihlašování rozdělili na dvě skupiny dětí. První (příměstský tábor MINI) utvoří předškoláci ve věku 5 - 6 let. Jejich program bude tematicky stejný jako pro ostatní, ale bude méně náročný a přizpůsobený potřebám mladších dětí. Druhá skupina dětí ve věku 7 - 11 let zažije o něco náročnější program. Starší děti rozdělíme do dvou družin, protože “práce” v menší skupině je pro ně příjemnější.

 

DRAČÍ LABYRINT

Místo konání: Rodinné centrum Na Schodech (Plzeň-Černice)

Věk dětí: 7 - 14 let

Termín: 26. - 30. 8.

Účastnický poplatek: 2 400 Kč/týden

 

Princip tábora:

Tábor jsme opět již při přihlašování rozdělili na dvě skupiny dětí. Táborníci od 7 do 11 let zažijí klasický program plný her, zábavy, výletů, koupání, sportu i tvoření. Děti budou předem rozděleny do dvou družin, aby byl dostatečně zaručen individuální přístup. Třetí skupinu vytvoří děti přihlášené na příměstský tábor s přízviskem ADVENTURE. Protože chceme nabídnout kvalitní táborový program i starším dětem, které již běžně nespadají do našich táborových škatulek, rozhodli jsme se vytvořit jim tábor na míru. ADVENTURE je určen výhradně pro děti od 11 do 14 let, které chtějí zažít dobrodružný a pestrý program ve skupině stejně starých kamarádů.

V letošním roce tu máme mnoho novinek. Příměstské tábory pořádáme v Plzni Černicích, v Českém údolí na Borech a Božkovském ostrově. Naši nabídku táborových témat a přihlášku naleznete níže na této stránce. 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now